Geslaagd op het Marnecollege Bolsward

GESLAAGDEN CE1 OVERZICHT MARNE COLLEGE

Atheneum

Harmen Anema, Bolsward; Thymo Baak, Koudum; Eva van Balen, Workum; Janne Bartels, Bakhuizen; Simen Bootsma, Makkum Fr; Elske Breeuwsma, Bolsward; Jan Douwe Breeuwsma, Iens; Siemen Brouwer, Arum; Silke Bruinsma, Makkum Fr; Jeske Buijs, Workum; Thomas Bussink, Winsum Fr; Dennis Buwalda, Bolsward; Anne Cornelissen, Makkum Fr; Haije Dijkstra, Nijland; Arjen Dolman, Makkum Fr; Aniek Ebbinge, Wommels; Amarins Elgersma, Tzum; Gerben Pieter Fennema, Achlum; Chantal Graafsma, Bolsward; Jetske Graafsma, Parrega; Maaike Graafsma, Parrega; Einar Groenhof, Harlingen; Johannes Hazenberg, Dedgum; Myrthe Hooijmeijer, Koudum; Rico Huttema, Leeuwarden; Astrid de Jaeger, Bolsward; Martine Jansen, Idsegahuizum; Willemijn Jansen, Makkum Fr; Floris Jolink, Nijland; Daphny de Jong, Bolsward; Hannie Jongsma, Koudum; Annemieke Kirkenier, Wommels; Anouk Koster, Tjerkwerd; Alan Kruijer, Gaast; Carina Melchers, Koudum; Symke Nieboer, Tjerkwerd; Marte Oostenveld, Makkum Fr; Marleen Schippers, Makkum Fr; Geert-Jan Sieperda, Bolsward; Bauke Sieswerda, Winsum Fr; Mareike Smid, Winsum Fr; Quinty Soede, Winsum Fr; Berber Speerstra, Tjerkwerd; Jarvin Spin, Bolsward; Emma Toussaint, Bolsward; Hedwich Veltman, Winsum Fr; Sjouke de Vries, Bolsward; Marrit Wiersma, Bolsward; Welmoed van der Woud, Tzum; Lars Woudstra, Workum; Sanne van Zonneveld, Tzum.

Havo

Willem van Abbema, Schettens; Roan Altenburg, Makkum Fr; Obe Attema, Blauwhuis; Anouk van Bekkum, Wommels; Frank Bervoets, Wommels; Rixt van der Bles, Makkum Fr; Kim Boomkamp, Tjerkwerd; Naomi Bosma, Sneek; Jesper van Breeden, Bolsward; Gonnica de Bruin, Workum; Martzen Deinum, Wommels; Indra Eisma, Bolsward; Julia Feenstra, Tjerkwerd; Jantina Fekken, It Heidenskip; Pier Gerbrandij, Nijland; Marisca de Graaf, Wommels; Esther de Haan, Schraard; Jildau Haijtema, Workum; Mera Hofstra, Witmarsum; Oliver Huitema, Bolsward; IJes Anne IJpma, Winsum; Nick IJssels, Bolsward; Carla Jansen, Kubaard; Elbrich de Jong, Blauwhuis; Tessa de Jong, Makkum Fr; Andries Kingma, Wommels; Danniëlle Kramer, Koudum; Thomas Kroon, Bolsward; Thomaske Leijendekker, Witmarsum; Toni Lentz, Hartwerd; Odessa Lindeman, Makkum Fr; Arjen Ludema, Bolsward; Youanda Meek, Bolsward; Femma van der Meer, Bolsward; Carmen Meester, Bolsward; Wessel Mulder, Bolsward; Francien Overal, Achlum; Marissa Pace, Bolsward; Stijn van Poelje, Workum; Marieke Popma, Blauwhuis; Aletta van Popta, Lollum; Dymphna Post, Wjelsryp; Moniek Postma, Bolsward; Rudy Rinia, Makkum Fr; Iris Schotanus, Bolsward; Tessa Sirag, Koudum; Jeffrey Smink, Bolsward; Samira Spin, Bolsward; Inge Stallmann, Hindeloopen; Roos Talsma, Achlum; Annerigt Terpstra, Tzum; Yvan Terveer, Bolsward; Anne-Ruth Tuasela, Makkum Fr; Lynet van der Veer, Nijland; Johan van der Velde, Witmarsum; Geertje Veldhuis, Schettens; Carmen Venema, Wommels; Marieke Visser, Nijland; Nina Visser, Bolsward; Reina Visser, Bolsward; Arno de Vries, Workum; Watze Jacob van der Wal, Kubaard; Mats van der Werf, Bolsward; Joukje Wester, Lollum; Elizabeth Westra, Lollum; Christina Wiersma, Burgwerd; Mariska Wiersma, Nijland; Marten Wijnia, Itens; Jan Wilts, Tjerkwerd; Janneke Wittermans, Koudum; Niels Wolke, Bolsward; Sasker Yntema, Wons; Klaas Douwe Yska, Nijland; Ferdinand van der Zee, Bolsward; Lonneke Zijlstra, Bolsward;

Vmbo Theoretische leerweg

Yske Bakker, Workum; Robin Bijlsma, Tjerkwerd; Amber Bosshardt, Idsegahuizum; Merel Brouwer, Makkum Fr; Anthony Da Silva, Wommels; Luuk van Dijk, Bolsward; Elzemiek Dijkstra, Harlingen; Shiva Faghani, Workum; Albert Feenstra, Exmorra; Albertha Feenstra, Makkum Fr; Elly Galema, Bolsward; Jordy Gerritsma, Bolsward; Rids Gerritsma, Bolsward; Rianne Hiemstra, Tjerkwerd; Julia Holkema, Bolsward; Pepijn de Jong, Makkum Fr; Silke Kamstra, Bolsward; Silvan Kooistra, Nijland; Ilse Koornstra, Makkum Fr; Menno Kuipers, Workum; Siem Leeuwe, Parrega; Ype van der Logt, Makkum Fr; Marieke Lucas, Harlingen; Jeen Mulder, Bolsward; Evelyn Niemarkt, Bolsward; Siebe Jan Otten, Witmarsum; Nalin Özdemir, Bolsward; Nando Pronk, Makkum Fr; Menno Regeling, Bolsward; Lourens la Roi, Bolsward; Desi Rosenau, Makkum Fr; Rixt van der Sluis, Schettens; Marrit Speerstra, Tjerkwerd; Erwina Spoelstra, Witmarsum; Peter Swieringa, Allingawier; Ids van der Veer, Bolsward; Sander Visser, Bolsward; Nena de Vries, Bolsward; Luuk Walstra, Wommels; Gwenda Wiersma, Nijland; Nynke Witteveen, Blauwhuis; Marita Zijlstra, Blauwhuis; Nienke Zijlstra, Exmorra.

Vmbo Gemengde leerweg

Ivana Blom, Workum; Gerben de Boer, Gaast; Miki Boomsma, Bolsward; Hedzer Brandsma, Hidaard; Marije Brouwer, Arum; Jéan Buwalda, Bolsward; Tanja Buwalda, Bolsward; Jesse van Dijk, Nijland; Marije Dijkstra, Tjerkwerd; Sigrid Dijkstra, Waaksens Gem Litt; Isabel Dijkstra Griede, Bolsward; Jasper Droog, Makkum Fr; Jan Harmen Folkerts, Lollum; Ñusta Grotenhuis, Bolsward; Femke de Haan, Schraard; Duco Hilverda, Winsum Fr; Wouter Houben, Bolsward; Marrit Idsinga, Makkum Fr; Annelies IJntema, Workum; Anouk de Jong, Bolsward; Hannah Ketelaar, Hartwerd; Friso Kort, Bolsward; Rob Miedema, Tjerkwerd; Auke Sikma, Bolsward; Esmee van der Sluis, Makkum; Demy Visser, Workum; Floor van der Werf, Bolsward; Fleur Wiersma, Bolsward; Lars Zaadstra, Witmarsum; Annie Zheng, Koudum.

Vmbo Kaderberoepsgerichte leerweg

Jikke Algra, Lollum; Christine Berenschot, Bolsward; Matthijs Beuckens, Nijland; Dooitze de Boer, Gaast; Colin Boontje, Bolsward; Wilma Boschma, Bolsward; Gerbrig Bouma, Lollum; Werner Faber, Bolsward; Jeroen Finnema, Stavoren; Jellie van der Gaast, Dedgum; Arno Heida, Witmarsum; Roy Hoekstra, Makkum Fr; Frank de Jong, Workum; Jelmer de Jong, Sneek; Yme de Jong, Koudum; Fleur Jongema, Kimswerd; Björn Kieftenburg, Kimswerd; Brett Kieftenburg, Kimswerd; Victor Kooij Marin, Bolsward; Jesse Koornstra, Makkum Fr; Monique de Lange, Bolsward; Damian Leijting, Bolsward; Berber Mannessen, Bolsward; Chris Marijt, Bolsward; Steven Melchers, Bakhuizen; Thomas Miltenburg, Bolsward; Richard Moes, Bolsward; Henk Molenaar, Bakhuizen; Jesper Mous, Bakhuizen; Ronald Nooitgedagt, Bolsward; Johan Overwijk, Westhem; Stoffel Postma, Mirns; Abe Reinsma, Makkum Fr; Esther van der Schaaf, Hieslum; Lotte van der Schaaf, Witmarsum; Jelmer Schraa, Nijland; Andries Siemonsma, Nijemirdum; Teresa Sikma, Bolsward; Hedser Sinnema, Rijs; Tom van der Sluis, Witmarsum; Elounda Smids, Bolsward; Linda Struiving, Makkum Fr; Irma Terveer, Bolsward; Goitzen Pieter van der Veen, Makkum Fr; Soraya Velting, Bolsward; Danitsja de Vries, Witmarsum; Yara de Vries, Makkum Fr; Jacob Dooitze Walinga, Sondel; Dennis Winia, Elahuizen; Maike de Witte, Makkum Fr; Jasper Zuidema, Wommels.

Vmbo Basisberoepsgerichte leerweg

Sebastian Andela, Makkum Fr; Thimo van Bergen, Makkum Fr; Kevin Bijlsma, Bolsward; Lisa Bloemsma, Makkum Fr; Tim de Boer, Bolsward; Sander Cornel, Balk; Damian Cuperus, Witmarsum; Erwin Huitema, Bolsward; Sacha IJdema, Bolsward; Henny Kooistra, Kubaard; Jent Louwsma, Winsum; Jitse van der Meer, Wommels; Rana Özçetin, Bolsward; Luke van Palmhoven, Makkum Fr; Elisa Scabio, Makkum Fr; Sietze Schilstra, Lollum; Djengis van Schoten, Bolsward; Ritza Tuinier, Makkum Fr; Roelof Veenstra, Stavoren; Wesley Veenstra, Nijland; Wilco Walinga, Winsum Fr; Sjoerd Wiersma, Wommels; Johannes Zandvliet, Hartwerd.

Vmbo Leerwerktraject

Rinse Haakma, Witmarsum.


Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *